قوانین وب سایت زاگـریـوس

· موضوع فعاليت واحد اقتصادي سايت زاگریوس، فروش قطعات موبايل مي باشد.
· خرید کالا از این وب سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمامی اصول و قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
· هیچ یک از کالاهای قابل عرضه در فروشگاه اینترنتی زاگریوس شامل مالیات ارزش افزوده نمی باشند.
· "قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌ فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد"
· قیمت هر کالا تا انتهای هر روز یعنی ساعت 24 هر روز معتبر می باشد و بروز رسانی قیمت ها در ساعت 24 انجام می شود و تا پایان روز بعد اعتبار دارد توجه داشته باشید که قیمت ها با توجه به ارز لحظه ای می باشد و بصورت ثابت و همیشگی نیست پس قیمت ها را به روز و آنلاین و برای کسب اطلاع بیشتر در صورت امکان با دفتر وبسایت تماس بگیرید. 07136472849

.مشتری گرامی به علت حساس بودن قطعات و نوسانات ارزی کالای فروخته شده به هیچ عنوان پس گرفته نمیشود و در صورت معیوب بودن کالای ارسالی با در نظر گرفتن و رعایت قوانین گارانتی کالا از لحاظ فیزیکی و همچنین مدت زمان تعیین شده که در بند بعدی بصورت کامل شرایط گارانتی ذکر شده است پس از باز پس فرستادن کالا معیوب و بررسی آن در صورتی که دارای شرایط گارانتی باشد با کالای سالم جایگزین خواهد شد پس در انتخاب کالای خود کاملا دقت فرمایید و از صحت سالم بودن دستگاه خود مطمعن شوید در صورت خراب بودن یا راه نیفتادن دستگاه کالای خریداری شده باز پس گرفته نمیشود حتی اگر کالای خریداری شده کاملا سالم و بی نقص باشد و فقط در صورتی خرابی با در نظر گرفتن شرایط گارانتی تعویض صورت می پذیرد.


*شرایط گارانتی و ابطال گارانتی کالای خریداری شده توسط مشتری:

بلند کردن یا برداشتن برچسب شرکتی و همچنین مخدوش شدن هولوگرام گارانتی باعث ابطال گارانتی خواهد شد. 

چسباندن ال سی دی یا فلت: لطفا قبل از چسباندن و بستن کامل کالا روی دستگاه تست اولیه را به درستی انجام دهید تا از سالم بودن کالا اطمینان پیدا کنید در صورت کندن برچسب رو یا پشت یا چسباندن گارانتی محصول ابطال خواهد شد.

هر گونه تغییر فیزیکی کج شدن تا خوردگی یا ضربه و مخدوش شدن شکستگی همچنین به کار بردن ابزار نادرست در بستن کالا به روی دستگاه باعث ابطال گارانتی خواهد شد حتی الامکان تعمیر یا تعویض را به تعمیرکار مجرب بسپارید.

مدت زمان گارانتی از زمان رسیدن کالا به دست مشتری به مدت هفت روز خواهد بود و پس از اتمام زمان تعیین شده هیچگونه عذری بابت تعویض کالای معیوب پذیرفته نخواهد شد. 

با در نظر گرفتن شرایط گارانتی کالای فروخته شده به هیچ عنوان مرجوع نخواهد شد و فقط در صورت خرابی با کالای سالم تعویض خواهد شد.

لطفا قبل از هر گونه اقدام به مرجوع کردن یا باز پس فرستادن کالا و استفاده از شرایط گارانتی با قسمت پشتیبانی تماس حاصل فرمایید و هماهنگی های لازم را انجام دهید. در صورت هماهنگ نکردن و ارسال کالا هر گونه مشکل و خسارت ناشی از اقدام خودسرانه تنها متوجه مشتری خواهد شد و وبسایت زاگریوس هیچگونه مسولیتی را نخواهد پذیرفت.

ضمنا هزینه برگشت کالا به فروشگاه و ارسال مجدد حتی در صورت خراب بودن کالا به عهده خریدار می باشد


· برای ثبت درخواست بازگرداندن کالا معیوب خريدار می بایست درخواست خود را در قسمت خدمات مشتریان – فرم تماس با ما ثبت نماید.
· هزینه‏‌هایی از قبیل بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا، بسته به شرایط سفارش در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‏شود و به صورت جداگانه محاسبه می گردد.
· امیدواریم که با رعایت اصول مشتری مداری اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از فروشگاه اینترنتی زاگریوس را داده باشیم.

 

 

هزینه ارسال کالا به شهرستان ها 10 هزارتومان میباشد که به فاکتور اضافه خواهد شد و ارسال توسط پست پیشتاز جمهوری اسلامی ایران انجام میپذیرد

ارسال در سطح شهر توسط پیک موتوری انجام خواهد گرفت و هزینه حمل کالا به عهده مشتری خواهد بود

در صورتی که مشتری بخواهد کالا از طریق باربری ارسال شود هزینه پیک تا پایانه اتوبوس 10 هزارتومان در فاکتور اضاف میشود و هزینه باربری پس کرایه خواهد شد که توسط مشتری در محل مربوطه پرداخت خواهد شد